Melek Bağlantıları

angel01

En Yüksek Melek Alemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı

Beş Lightarian Melek Bağlantısı, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Basmelekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılar yaratır... bu beş melek varlık kendilerini, AngelLinks (MelekBaglantıları) uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. AngelLinks vasıtasi ile, onların odağı yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir. Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak....örneğin eterik alemlere yolculugunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak ! 

Sizinle daimi enerjisel bağlantılari vasıtası ile, Seraf Rose Aura ve Başmelek Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail’in “A – Takımı” saf meleksi niteliklerini yaşamınızın tüm alanlarında cisimlendirirken ve genişletirken melek ilhami ve desteği sağlayacaklar.

•    Kosulsuz sevgi için Seraf Rose Aura'nin AngelLink’i ... Serafim  olarak adlandırılan Melek Alemlerinin en  yüksek seviyesinden, adı Rose Aura olan bir Seraf, insanlığa en saf kosulsuz sevginin meleksi niteliğini yaymak için ileri adım attı. Onun sizinle AngelLink (MelekBağlantisi) baglantısı vasıtası ile, “koşulsuz sevgisinin melek alevi” sizin kalp bölgenize yerleştirilir, sizin enerji alanlarınızdan yayılır ve sonra deneyiminizin tüm alanlarına dalgalanır. Daha sonra, Rose Aura, kalbin tüm konularında size yardım etmek için bir Melek Rehber olarak sizin “eterik geri planınızda” çalışıyor olacak...özellikle ben’in ve diğerlerine karşı koşulsuz sevginin genişletilmesinde. Seraf Rose Aura AngelLinks Basmeleklerin enerjisel seviyesine “lightarian giriş kapımızı” temsil eder ve diğer Melek Baglantılarını almak için ön koşuldur. 
•    Dört Başmelek AngelLinkleri (Melek Bağlantilari)... Rose Aura bağlantınızı aldıktan sonra, Başmelekler Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail ile daha özelleştirilmiş eterik baglantilar yaratmak için ilave AngelLinkler mevcuttur. Aşagıda Başmelek AngelLinkleri (MelekBağlantıları) ile ilgili bilgi bulacaksınız. 

AngelLink’lerin tümü sizin için Melek Alemlerinin üyeleri ile olağanüstü bağlantılar yaratmak için dizayn edilmiştir...insanların uzun zamandan beri deneyimlemekte olduğu melek temaslarından daha derin bağlantılar. 

Seraf Rose Aura ve Başmelekler ile bu bağlantıların özellikle ince – ayarlı, oldukça yüksek titreşimli ve sürekli doğada olduğunu görüyoruz..birçok bireyin önceden (zaten) Meleklerle sahip oldugu geleneksel “telepatik ve eterik etkileşimleri”nden çok farklı. Bizimle bağlantıları için bir temel olarak (1) ince – ayarlı, (2) yüksek titreşimli ve (3) daimi olan bu niteliklerle, bu melek enerjileri koşulsuz sevgi, yargılamama, cesaret, sevinç vs enerjisel temaları ile ilgili olarak bizi daha etkin olarak destekleyebilir. Bu MelekBağlantılarının her biri sizin ve bu melek varlıklarin birlikte daha güçlü şekilde çalışmanızı sağlayan yeni, direkt ve daimi bir bağlantı yaratmak için, enerji alanlarınız içinde çok özel bağlantı kurar. 

Dört BasmelekAngel Linkleri

En Yüksek Melek Alemlerinden Ilave Rehberlik Baglantilari

Seraf Rose Aura ile ilk AngelLink baglantinizi aldiktan sonra, Basmeleklerin dördü ile direkt ve daimi olarak baglanmaniz için “enerjisel giris kapisi” açilir...günlük yasaminizin enerjisel deneyimine ilave melek nitelikleri asilamak için!

Basmelek Mikail’in Melek Baglantisi : Yargilamama temasina odaklanan ve eterik alemlere yolculukta (telepati, kanal olma, bilinçli eterik (astral) seyahat vs vasitasi ile) size yardimci olmaya odaklanan Mikail, Melek baglantisini sunmak için ileri çikan ilk Basmelek idi. Rose Aura Melek Baglantisi vasitasi ile “kalp bölgesinde melek alevi”nin tutusturulmasina benzer sekilde, Basmelek Mikail MelekBaglantisi için olaganüstü bir vizyon aldik.  Bu, Mikail’in insanlarin enerji alanlarina asilamayi diledigi taç çakranin en saf enerjilerinin sembolik bir temsilidir (tasviridir). Kullanilan sembol hale’dir (isik halkasi)!. Bu durumda, o yasaminizin tüm alanlarinda yargilamamanin deneyimini kolaylastiracak essiz zihinsel safligin meleksi bir halesidir. O ayrica Basmelek Mikail’in sizinle baglantisinin ve eterik alemlere melek rehberiniz olarak hizmet etmek için önerisinin sembolik bir hatirlaticisi olarak hizmet eder. 

Basmelek Rafael’in Baglantisi : Basmelek Rafael meleksi cesaretin ve ilahi sifanin asilanmasi ile bizi desteklemek için ileri adim atti.  Onu “Aydinlatici” olarak adlandiriyoruz, çünkü o ayrica yasaminizda “yolunuza isik” getirmenizde size yardim etmek için bir “Melek Isigi Mesalesi” sunuyor! Bu MelekBaglantisi vasitasi ile Rafael’in yardimi ile, meydan okumalardan ve engellerden daha etkili olarak kaçinabileceksiniz...ve ayrica  önünüzdeki firsatlari ve spiritüel ödülleri daha berrak olarak göreceksiniz. Siz geleceginize dogru yolunuzu daha iyi aydinlatirken, ilahi, meleksi cesaretli eylemin bir hissi size daha çok dogal olarak gelecektir. Basmelek Rafael’in MelekBaglantisi ayrica sifa sürecinizde sizin için destek saglayacaktir. O, “ilahi sifaci” olarak bilinir ve onun MelekBaglantisi vasitasi ile, Rafael içinizdeki “ilahi sifaciyi” kesfetmenize yardim eder. 

Basmelek Uriel'in Baglantisi : Basmelek Uriel yaratici ifade için yeteneklerinizin canlandirilmasi vasitasi ile güzelligin eril yönünü ve minnettarligin daha yüksek bir hissi vasitasi ile “güzelligin disil yönünün” deneyimine izin veren meleksi güzelligin asilanmasini bize saglamak için ileri adim atti. Bu MelekBaglantisi  vasitasi ile, Uriel düsündügünüz, söylediginiz ve yaptiginiz her seyde güzelligi ifade etmek için yeteneklerinizi zenginlestirerek size yardim edebilir. O ayrica bir çok sekillerde sanatsal ifade için yaraticiliginizi ve ilhaminizi canlandirmaya yardimci olabilir. Basmelek Uriel ile bu MelekBaglantisi için, bize verilen sembol kalp bölgenize eterik olarak yerlestirilen, sizinle bu baglantinin bir hatirlaticisi olarak hizmet eden “kalp – seklinde bir armagan kutusu”dur. Kalp bölgesi hem içeriye dogru hem disariya dogru güzelligin ve yaraticiligin akisi için büyük bir portaldir. Bundan dolayi, metaforik olarak, kalbinizdeki bu meleksi “armagan kutusu” Uriel’in güzellik, minnettarlik ve yaratici ifade enerjilerini tutacaginiz yerdir. 

angel02Basmelek Cebrail’in Baglantisi : Basmelek Cebrail’in odagi sevinç/nese ve iletisimler üzerinedir ! Bu MelekBaglantisi vasitasi ile, Cebrail bizim için çok büyük miktarda bulunan mevcut sevinçleri farketmek ve deneyimlemek için ve günlük yasamlarimizda sevincin/nesenin yeni ve heyecanli seviyelerini tezahür ettirmek için bize zaman ayirmamizi ögretir. O size “kalbinizin sarki söylemesini saglayan” seyleri bulmaniza yardim edebilir ve sevincin az oldugu görüldügü zamanlarda ilahi içsel gücünüzü ve ilhaminizi sunar. Cebrail ayrica, Ilahi olan için büyük iletisimci (mesajci) olarak bilinir. Bu nedenle o, dissal günlük yasaminizda etkili iletisimler için pratik destek sagladigi kadar, özellikle “bilmenize” ve sezginize erismeniz için içsel iletisimlerinize yardim edebilir.  Mesajci/iletisimci olarak rolünde, Cebrail ayrica iyi haberlerin ve bilgilerin bildiricisi ve müjdecisi olarak hizmet eder. O, bu zamanda küresel – insan enerji sistemimize akmaya baslayan özel yeni enerjilerin müjdecisi olmak için öne çikti...hepimizi bir sonraki spiritüel tekamülsel siçramaya tamamen hazirlamak için.

Basmelekler ile bu dört uyumlama – temelli baglanti herhangi bir sirada ve sizin için uygun hissettiren aralar ile alinabilir. Bunlar, Seraf Rose Aura MelekHatti gibi ayni sekilde baskalari ile paylasilabilir.  Lütfen Rose Aura Melek Hatti’nin Basmelek AngelLinkleri almak için ön kosul oldugunu unutmayin. 

Siz Melek Baglantisi uyumlamalarini aldikça ve bu baglantilarin her birinin faydalarini deneyimlemeye basladikça – önce Seraf Rose Aura ile ve sonra dört Basmelek ile – sizi spiritüel yolculugunuzda güçlü sekilde desteklemek için çok etkili melek destek grubu tesis ediyor olursunuz.

Uyumlama / Eğitim Talebi