Lightarian Işınları

lightarian rays

LIGHTARIAN IŞINLARI (RAYS)"

Aşağıdaki altı adet temel spiritüel işlemlere odaklanan Göksel Üstatlar tarafından yaratılan kendini – geliştirme için 6 – adımlı bir program ;

  • Kendini – Güçlendirme
  • Temizlik
  • Şifa
  • Aktivasyon
  • Tezahür ettirme
  • Kaynak Bağlantısı (SourceLink)

Güçlendirme Işını, Göksel Üstat Maitreya tarafından ilham edilmiştir, en yüksek düzenin dramatik, genel amaçlı “spiritüel uyanış çağrısını canlandırır…çakralarınızın ve süptil bedenlerinizin tüm bölgelerinde enerjisel hızlanma ve titreşimsel değişim dalgalarını tetikler..sonunda günlük yaşamınıza derin şekillerle etki eder !

Arınma Işını, Göksel Üstat El Morya tarafından yaratılmıştır, nazik, ama etkili bir “eterik derin temizlik” yürütür..ters ruh programlarınızı, uygun olmayan inanç yapılarınızı ve istenmeyen zihinsel ve duygusal modelleri uzaklaştırır.

Şifa Işını, Göksel Üstat Buddha tarafından verilmiştir, güçlü bir holistik – kendini iyileştirmeye inisiye eder..sizi denge ve hizalanma durumuna geri getirir.

Aktivasyon Işını, Göksel Üstat Sananda tarafından ilham edilmiştir, saklı eterik kodunuzu aktive eder ve güçlü, süregiden spiritüel inisiyasyonları tetikler…Yüksek Benliğinizin enerjilerinin daha fazlasının günlük yaşamınıza akmasını sağlar.

Tezahür Işını, Göksel Üstat Germain tarafından kaynaklanır, tüm seviyelerde tezahür ettirme kapasitenizi genişletir..sizi spiritüel, zihinsel, duygusal ve fiziksel bolluğu çekmeye açar...hepsi en yüksek amacınıza hizmet etmesi için !

Kaynak Bağlantısı, Kaynak Işını sizin için Evrensel Kaynağımızın enerjileri ile enerjisel bir bağlantı sağlar. Bu uyumlama bağlantısı, gelen zamanlar için sizin kişisel “enerjilerin ilahi mozaik – modelinizi” yerine getirmek için Kaynak tarafından somutlaştırılan İlahi Erdemlerin on ikisinin hepsine erişmenizi sağlar. Bu uyumlama ile, siz günlük yaşamlarınızda bu on iki İlahi Erdemin asıl veçhelerini tezahür ettirirken, varolmanın daha yükselmiş halini yaratmak için temeli oluşturursunuz.

LIGHTARIAN GÜÇLENDİRME IŞINI™

En yüksek düzenin “spiritüel uyanış çağrısını” sağlar

“Ben hissinizi” derinleştirir ve spiritüel bilişinizin genişlemesini yaratır.

“Kim olduğunuz” ve bu özel zamanlarda “neden burada olduğunuz” ile ilgili berraklaşmada sizi destekler.

Güçlendirme Işını kişisel güç toplam hissinizi canlandırır ve diğer dört Işın için enerjisel temel olarak hizmet eder…

Güçlendirme Işını toplam spiritüel sürecinizi hızlandırmak ve tetiklemek için Maitreya’nın enerjileri tarafından yaratılan eşsiz bir enerjisel uyumlamadır. Güçlendirme – Işınını almak Maitreya ve varlığınızın tüm seviyeleri arasında eşsiz bir ilişki yaratır. Maitreya ve Ruhunuz, OverSoul ve Yüksek Ben seviyeleri arasında güçlendirici, uzun – vadeli bir bağlantı tesis edilir. Bu bağlantı olaydan (uyumlamayı aldıktan) sonra sürdürülür ve titreşiminizi yükseltmek ve spiritüel uyanışınızı güçlendirmek için varlığınızın tüm seviyelerinde devamlı destek sağlar.

“Dünya gezegeni için küresel, insan yükseliş planının mimari olarak, bu ilahi sürecin parçası olarak rolünüze daha güçlü şekilde adım atmanız için davet ediyorum. İçinizde bir hızlandırmayı tetiklemek, enerji aktivasyonları sürecinizi canlandırmak ve sizi Işığın yüksek seviyelerine açmak için bu Güçlendirme Işınını sunuyorum. Bu büyük plana katılımınız isteniyor. Güçlendirme eyleminin zamanı geldi ve sizi bu olağanüstü insan ve gezegensel dönüşümde bize katılmaya davet ediyorum”

maitreya

- Yükselmiş Üstat Maitreya

Güçlendirme Işını uyumlamasından sonra, spiritüel gelişiminizi sizin için en uygun tarzda hızlandırmak için Maitreya, enerjilerinizin tüm seviyeleri ile “geri planda” etkileşmeye başlar. Uyumakta olan eterik modellerinizin ve çakra kodlarınızın veçheleri aktive edilir. Olası en geniş şekilde, Güçlendirme Işınının uzun – vadeli enerjisel etkileri daha zengin ve daha tam bir Ben hissi sağlar ve Dünya’nın tarihindeki bu olağanüstü zamanda burada olma amacınızın daha berrak bir anlayışını sağlar.

LIGHTARIAN ARINMA IŞINI™

* Aura alanınızdaki ters enerji modellerini temizlemeyi yürütür !

* Yüksek Ben enerjilerinizin daha fazlasının daha alt enerji alanlarına ve fiziksel bedeninize bütünleşmesini sağlar.

Tek bir uyumlama seansı vasıtası ile, Arınma Işını ters (uygun olmayan) ruh programlamasının kompleks modellerini, istenmeyen inanç yapılarını ve sizin en meydan okuyucu zihinsel, duygusal ve fiziksel modellerinizi salıvermeyi yürütür.

Bu işlem Yükselmiş Üstat El Morya’nın enerjileri tarafından bilinçli farkındalığınızın ötesinde “yönetilir”… hepsi Yüksek Benliğiniz ile bağlantı içinde. Uyumlamanızı takiben, uzun bir zaman periyodu boyunca çakralarınız ve süptil bedenleriniz temizlenir ve daha fazla Işık demirlemek için açılır. Bu daha açık, temizlenmiş yerde, eterik alanlarınızın ve sonunda fiziksel bedeninizin hızlanmış iyileşmesi gerçekleşebilir.

“Lightarian Arınma Işını bu zamanda Dünyada kişisel güçlenmenin ilahi bir dalgasını getirmek niyetimin bir ifadesidir… Dünya İnsanlarının eterik alanlarının ve fiziksel bedenlerinin temizlenmesi işlemi vasıtası ile”

elmorya

- Yükselmiş Üstat El Morya

Arınma Işını çalışması ile zamanla salıverilen ters (uygun olmayan) enerjilerin olağanüstü kompleks yapısına altı adet temel model olduğunu öğrendik…temizlenen enerjilerin doğasını anlamanın altı basit yolu. Çok genel terimlerle, Arınnma Işını ile canlandırılan temizlik işleminin akışı aşağıda verilen altı modelin sırasını izler. Ancak, daha spesifik olarak, o anda sizin en yüksek hayrınıza hizmet eden şeylere bağlı olarak bu enerjiler farklı hızlarda, farklı zamanlarda ve farklı sırada salınabilir…hepsi Yüksek Benliğinizin enerjileri ile Yükselmiş Üstat El Morya’nın işbirliği ile gerçekleştirilir.

Arınma Işını şu altı modele odaklanır :

- Ters (uygun olmayan) ruh seviyesi programlarını, onların birleşik inanç yapılarını ve uygun olmayan zihinsel, duygusal ve fiziksel – eterik enerjileri temizleme

- Bu yasama taşınan, hala enerji alanlarınızda kalan eski, sınırlayıcı cenine ait enerji modellerini salıverme

- Stres, rahatsızlık, zayıflama ve fiziksel bedende hastalık yaratan uygun olmayan modelleri depolayan “eterik mavikopyayı” temizleme

- Otomatik yanıtlar, bağımlılık davranışları, hatlar ve bağlar, psişik bağlantılar, aşılar, geçmiş yaşam sızıntıları gibi uygun olmayan eterik enerji formları gibi bağlantıları salıverme

- Yüksek Benliğinize ve ötesine titreşimsel bağlantınızı açma ve güçlendirme

- Kendinizin ve yaşamınızın tam, berrak görünüşünü sınırlayan perdeleri kaldırma.

LIGHTARIAN ŞİFA IŞINI™

Sizin için komple bütünsel bir şifa işlemini yürütür.

* Kendine – şefkat ve denge, ayrıca şifa desteği için sizi Yükselmiş Üstat Buddha’nın enerjilerine uyumlar.

Şifa Işını Yükselmiş Üstat Buddha’dan süregiden şifa desteği yaratmaya odaklanan basit, enerjisel bir uyumlamadır. Bu uyumlama ile canlandırılan şifa etkileri enerjilerinizin tam spektrumunda yaratılır…fiziksel bedeninizden eterik “içsel titreşimsel yörenizin” en yüksek seviyelerine. Bu çalışma ile yürütülen olağanüstü şifa için özel zaman işaretleri veya zaman sınırları yoktur. Sizin için en yüksek amacınıza hizmet edecek hızda gerçek bireyselleştirilmiş şifa işleminin sevgi dolu, nazik açılımı. Her birimizin kendi şifamız için tam olarak sorumlu olduğumuzun farkına vararak, Buddha’nın enerjisel desteğinin kendi – iyileşme sürecinizde sizi güçlendireceğini bildiriyoruz.

Şifa Işını işleminin bir parçası olarak, Yükselmiş Üstat Buddha bu güçlendirilmiş şifa çalışmasının yönetimi ile çok direkt, kişisel şekillerde size yardım etmek için ileri adım atarken sizinle onun arasında eşsiz bir ilişki kurulur. O, varlığınızın tüm seviyeleri için bir şifa rehberi olarak hizmet eder..hepsi Yüksek Benliğiniz ile tam işbirliği içinde.

“Dünya tarihiniz süresince, şifa enerjilerim insanlığın denge ve bütünlük için meydan okuyucu arayışını desteklemek için elde edilebilir oldu. İnsanların, kendi iyileşme süreçlerinde daha aktif, güçlendirilmiş bir rol almalarının zamanıdır. Şifa Işını vasıtası ile, ben şimdi içsel titreşiminizi yükseltmek ve varlığınızın tüm seviyelerinde daha büyük kendini – iyileştirmeyi kolaylaştırmak için enerjilerimi sizin için daha odaklanmış bir şekilde elde edilebilir yapıyorum”

Buddha01

- Yükselmiş Üstat Buddha

Uyumlamanızı aldıktan sonra, başlangıçtaki fiziksel ve süptil beden enerji modellerine ve Yüksek Benliğiniz tarafından tesis edilen iyileşme hızına bağlı olarak sizin için, dramatik enerjisel değişimler gerçekleşecektir. Eterik ve fiziksel enerjileriniz canlılığın ve titreşmenin yenilenmiş seviyelerini deneyimlemeye başlayacak.

Nazik bir şifa programının bir parçası olarak, Şifa Işını stresin, rahatsızlığın, kuvvetsizliğin ve hastalığın çakralarınızdan, süptil bedenlerinizden ve en sonunda fiziksel bedeninizden çözülmesi ve dönüşümünü destekler.

Siz dikkat gerektiren herhangi bir meydan okuyucu, sağlıkla ilgili durumla daha etkin olarak başa çıkarken, kendi iyileşmeniz için kendi – sorumluluk hissiniz genişler.

Yaşamınızın sağlıkla ilgili veçhelerini dengeye getirme görevi ile uğraşırken, iki önemli spiritüel prensibin yeni seviyelerini keşfedebilirsiniz…disiplin ve teslim olma…bunlarla daha önce karşılaşmamış olabilirsiniz.

Yüksek içsel bilgeliğinize daha tam olarak açılmaya ve ben – farkındalığını genişletmeye başlayabilirsiniz.

LIGHTARIAN AKTIVASYON IŞINI™

Çakralarınızda ve süptil bedenlerinizde süregiden enerjisel aktivasyonları yürütür.

* Yeni spiritüel inisiyasyonları canlandırır.

* Günlük yaşamınıza ilahi potansiyelinizin daha yüksek veçhelerini bütünleştirmenize hazırlar.

Yükselmiş Üstat Sananda tarafından dizayn edilen Lightarian Aktivasyon Işını, çakralarınızın ve süptil bedenlerinizin titreşim seviyelerini arındırmayı, yeniden organizasyonunu yürüten basit ve etkili bir Uyumlamadır. Aktivasyon Işınının bir sonucu olarak, Sananda bu güçlendirilmiş aktivasyon çalışmasının yönetimi ile size çok direkt, kişisel şekillerde yardım etmek için ileri çıkarken, sizinle Sananda arasında eşsiz bir ilişki tesis edilir.

“Dünya insanlığının ve Dünya Ana’nın kendisinin titreşiminin yükselmesi ileriye ilerlemek için spiritüel dönüşümün küresel süreci için önemlidir. Bireyler kendi kişisel spiritüel gelişimleri için tam sorumluluk almalı ve değişimi ve büyümeyi tetiklemek için gerekli olan disiplin ve teslimiyeti yaratmalıdır. Eterik enerji alanlarınızdaki aktivasyonlar, bu işlemin açılımı için esaslı olan bu spiritüel saflık ve kusursuzluğun yaratılması için hayatidir. Siz içinizde yatan bu daha yüksek, daha saf titreşimlere erişirken sizi destekleme firsatını getiriyorum.”

sananda

- Yükselmiş Üstat Sananda

Aktivasyon Işını uyumlamanızı takiben, Sananda, sizin için en uygun olan enerjisel aktivasyon adımlarını canlandırmak ve hızlandırmak için enerjilerinizin tüm seviyeleri ile “geri planda” etkileşime başlar. Bu aktivasyon çalışması, geçişler ve değişimler kişisel “enerji inşanız”da gerçekleşirken, sizin “içsel planlarınızda” derin şekilde gerçekleşir… hepsi sizin kişisel titreşiminizi yükseltme vasıtası ile spiritüel yolunuz boyunca sizi ileri sevketmek için !

- Sananda’nın ilhamı ve rehberliği ile, Aktivasyon Işını sizin kişisel spiritüel aktivasyonlarınızın tam ilerlemesini hızlandırmak için dizayn edilmiştir.

- Bu enerjisel aktivasyonlar, daha fazla Işık taşıyabilme kapasitenizi artırmak, armağanlarınızı ve yeteneklerinizi öne çıkarmak için ve diğer uygun dönüşümsel amaçlar sizin enerji yapınızda küçük, kuantum değişimler şeklinde olabilir.

- Ayrıca aktivasyonlar enerjilerinizi dramatik olarak değiştirebilen büyük adımlar şeklinde olabilir..inanç yapılarınızda, perspektiflerinizde, algılarınızda ve hatta ben hissinizde büyük geçişler yaratarak.

- Sizin için güçlendiren bir kaynak olarak, Sananda, daima rehberlik yaparken ve Yüksek Benliğinizin enerjileri ile tamamen koordine halinde olurken sizin içsel – planlarda spiritüel gelişiminizi canlandırır.

LIGHTARIAN TEZAHÜR IŞINI™

* Daha yüksek spiritüel hizmete adım atmanızı canlandırır.

* Yaşamınızın tüm alanlarında bolluk yaratmada sizi destekler.

* Yükselmiş Üstat St. Germain sizin "Spiritüel Koçunuz ve Danışmanınız" olur.

Yükselmiş Üstat St. Germain tarafından ilham edilen Lightarian Tezahür Işını, tezahür olarak adlandırılan kişisel spiritüel gelişim aşamasına odaklanır… sizin en yüksek ve en büyük hayrınıza hizmet edecek olan tezahür için kapasitenizi genişleterek. Tezahür Işınını aldıktan sonra gerçekte tezahür edecek olan şey bireyden bireye değişir. Bazıları için, gerekli olabilen temizlenme ve sifa gibi spiritüel gelişimin ileri veçhelerini yaratma ile ilgili olabilir. Diğerleri için, ilişkiler, kariyer başarısı ve maddi güvenlik gibi direkt fiziksel terimlerde daha büyük bolluğa açılma ile ilgili olabilir. Bazıları yaşamlarında, saklı spiritüel armağanların ve yeteneklerin yükselmesini deneyimleyebilir. Sizin için, tüm bunların tezahürü ile ilgili olabilir ! Işte St. Germain’in Tezahür Işını ile ilgili bize anlattıkları…

“Bu değişim ve meydan okuma zamanlarında İnsanlığın spiritüel titreşimini yükseltmeye doğru bir kez daha çalışmak için ileri çıktım. Siz yaşamınızın tüm seviyelerinde daha büyük sevinç ve spiritüel bolluk tezahür ettirmek için çabalarken, benim enerjilerimin bir Işını şimdi sizin için elde edilebilirdir. Tezahür Işını vasıtası ile, insanlığa ve Dünya Ana’ya gelecek en yüksek hizmet rolünüzde cesaretle ve doğru şekilde adım atmanıza yardım ederek, yolunuzda sizinle birlikte yürüyeceğim.”

St-Germain1

- Yükselmiş Üstat St. Germain

Bu eşsiz uyumlama olayı ile, sizinle Yükselmiş Üstat St. Germain arasında özel bir eterik bağlantı yaratılır… hepsi sizin tezahür sürecinizi desteklemek için…hepsi sizin en yüksek amacınıza hizmet etmesi için.

- Kendinizi daha cesur ve doğru şekilde işlerken görebilirsiniz ve kendinizi yaşam deneyiminizin tüm alanlarında bolluk tezahür etmeye doğru gerçekten hızlandırılmış bir yolda bulabilirsiniz.

- Cesur ve doğru eylem ile, korkular yenilir ve tezahürün yaratılması için yer açılır.

- Spiritüel bir perspektiften bu uyumlama, hizmetinizin genişlemiş seviyesine etkin olarak adım atmanızı sağlayacak saklı armağanlarınızın ve yeteneklerinizin tezahürünü canlandırmak için dizayn edilmiştir…”gelecek rolünüze”. Çoğumuz bu olağanüstü gezegensel ve insan dönüşümü zamanları için öğretmenler, şifacılar, iletişimciler ve vizyonerler olarak zaten “gelecek rollerimize” ilerliyoruz. Tezahür Işını bu süreci hızlandırır ve sizi gelen zamanlarda daha büyük spiritüel hizmete doğru sevkeder.

LIGHTARIAN KAYNAK IŞINI™

"SourceLink (Kaynak Bağlantısı) sizin için Evrensel Kaynağımızın enerjileri ile enerjisel bir baglantı sağlar. Bu uyumlama bağlantısı, gelen zamanlar için kişisel "enerjilerin ilahi mozaik modelini" gerçekleştirmek için Kaynak tarafından somutlaştırılan İlahi Erdemlerin on ikisinin tümüne erişmenizi sağlar. Bu uyumlama vasıtası ile, siz günlük deneyiminizde bu on iki İlahi Erdemin esas veçhelerini tezahür ettirirken varlığın daha çok yükselmiş durumunu yaratmak için temel oluşturursunuz. On iki İlahi Erdem Evrenimiz içindeki insan deneyimi için titreşimsel "inşa edici bloklardır" ve tüm on iki erdem simdi SourceLink vasıtası ile sizin için elde edilebilirdir. Bunlar : Güzellik, Şefkat, Cesaret, Merak, İmgelem, Sevinç, Adalet, Sevgi, Sadakat, Güç, Saflık ve İrade.

Kaynağa uyumlamayı aldıktan sonra, İlahi Erdemlerin on ikisine direkt olarak erişeceksiniz ve diğer 8 Yükselmiş Üstadın (Lightarian Işın uyumlamaları ile ilgisi olmayan Üstatlar) enerjilerine ve niteliklerine erişebileceksiniz. SourceLink sizin için daha da ileri spiritüel hızlanma sağlayacak."

{chronoforms5}uyumlama&sistem=Lightarian Işınları{/chronoforms5}

Uyumlama / Eğitim Talebi