umranakyurt Discussion started by umranakyurt 13 years ago

 

RA- SHEEBA ‘ NIN TARİHÇESİ

 

Yazan : Merilyn BRETHERİCK

 

Başlangıçta, bir dizi şaşırtıcı olay RA-SHEEBA ‘nın  doğmasına sebep oldu.

Her şey, esas oyuncular dan biri olan Michael’in 1982 yılında Broken Hill’deki Barrier Tanges eteklerindeyken bir Merkez vizyonu almasıyla başladı. Ruhsal serüveni, Peter ve Elieen Caddy-Findhorn-öğretisinden esinlenen bir öğretinin ardından aşagıda belirtilen inisiyasyonu almasıyla başladı.

1991 yılında Michael ve ailesi, kendisine vizyonun gösterildiği yer olan malikaneye taşındılar.Mart 1998’de, Adelaide’da İngiltere’den gelen bir çiftle tanıştım. Ruh tarafından kendilerine Glastonbury-İngiltere’de Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir ritüel yapmaları söylenmişti ve bu töreni yaptılar.

Sonra 25 Eylül 1998’de aynı töreni yapmak için Avustralya’daki Alice Springs e gitmeleri bildirildi.Önce Adelaide’a gittiler ve sonra Alice Springs’e gitmeyi planladılar, ama belirtilen tarihte Alice Springs’e  gitmeyi planladılar, ama belirtilen tarihte Alice Springs’te olamadılar.

Ruh kendilerine üzülmemelerini, birinin onları evine davet edeceğini ve gitmek durumunda olacaklarını söledi.

Onlar Barrier Ranges eteklerinde The Springs denen yerde bulunan evimize davet ettik.

Kabul ettiler ve Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir tören yapıp yapamayacaklarını sordular. David’in yıldızı 12 feet yüksekliğinde kuvars kristalinden yapılmıştı ve tören yapıldı.Enerji harikuladeydi.

Tanrıça enerjisi The Springs de ikamet eden kişilerle çalışmaya ve her birinin rolünü hatırlamasına sebep olmaya başladı.

Peter Johanson sembollere ve kelimelere kanal olmaya başladı. Ben RA-SHEEBA formatını ve bir inisiyasyon prosedürünün bilgilerini almaya başladım ve Michael de herkesin dünyaya bağlantısı kuruyordu.

Yaşadığımız geçmiş yaşamları hatırlamak ve RA-SHEEBA ‘nın Pharaoh ve eşi aracılığıyla Mısır’a ilk getirilme dönemini tekrar izlemek ilginçti. Ruh tarafından bunun adına RA-SHEEBA dememiz istendi. İngiltere’den gelen çift, Alan ve Shirley de (semboller ve format olmadan) gelen enerjiyle çalışıyorlardı ve onlara da bunu RA-SHEEBA diye  adlandırmaları söylenmişti.

Allan, Shirley ve Tina bir kere daha İngiltere’den geldiler ve biz ilk RA-SHEEBA workshop’umuzu yaptık ve 8 esas oyuncu inisiye edildi ve RA-SHEEBA master’ı oldular.

Şu anda Avustralya, İngiltere,Alaska, Yunanistan,Kanada,ABD,Türkiye,New Mexico,Ekvador,İsviçre,İsrail,Lübnan,Mısır ve Hollanda’da RA-SHEEBA Masterları bulunmaktadır.

Peter ve ben onu Victoria / Avustralya’ya getirdik ve şimdi internette, ve Ruh’un istediği şekilde dünyayı sarıp sarmalamaya devam ediyor.