IŞIK ELÇİSİ

Tartışmayı Başlatan çigdem fırıncıogulları , 5 Yıllar Önce

Sevgili Isikisçileri, 2010 Yeni Yilina hos geldiniz diyoruz ve Kanalimiz kendi degisim ve dönüsümlerinden geçtigi için, bu ay mesajimiz biraz gecikti. Aslinda, bu 2010 yiliyla sizlerin simdi tam olarak Yeni Dünya enerjisinde oldugunuzu ve yaptiginiz her seçim ve aldiginiz her kararla Yeni Dünyayi yarattiginizi söyleyebiliriz!


Bu yila Barisin Kristal Gül Yili adini veriyoruz, çünkü yeni aktive edilen Gül Izgaralar Barisin Altin Çaginin Temeli olacak olan Gezegensel Barisin hizlanmasini sagliyor. Son on yilda, Yeni Dünya kristal izgara sistemini dösemek ve Yeni Dünya için Isigin Kutsal Geometrilerini ve Yeni Isik Kodlarini aktive etmek için çalistiniz. Simdi, Mesih Bilincinin Altin Isigini Gezegene aktaran Kutsal Gül Izgaralariyla, Kollektif Bilinç son birkaç ayda büyük ölçüde hizlandi. Çok daha fazla sayida ruh uyaniyor ve Baris ve Sevginin bu olaganüstü yeni yaratimina katilmayi ariyor.


Böylece 2009’un 11:11 ve 12:12 aktivasyonlarindan sonra, Gezegensel Hologram Ilahi Bilincin yeni bir seviyesine veya frekansina hizlandi, bu arada uyanisinda çok fazla karmasa yaratti. Uyanmis olanlariniz ve içsel isiginizi ve gerçeginizi tasimayi sürdürmeleri ve Baris ve Sevginin temelini saglamalari istenenleriniz Yeni Dünya’nin temeli olacaklar.


Hizlanma büyük degisimler ve Sevginin Mucizelerinin yaratimi için firsatlar saglayacak. Ayrica, sizler eski enerjileri salivermeyi ve Varligin/Varolusun yeni yollarina odaklanmayi ögrenirken, büyük meydan okumalar, zorluklar da olacak. Su anda ögrenebileceginiz en önemli yetenek enerjilerle Akista olmaktir. Olaylar öyle hizla ilerleyecek ki, esnek olmadikça ve degisimlere ayak uyduramadikça, olani kabullenmede büyük zorluklar yasayacaksiniz. Yüksek Boyut Bilincinin karakteristikleri Hareket, Yaratim, Degisim ve Akistir. Yüksek Bilinçte olmanin yolu, Akisa teslim olmak ve Ruhun ve Yüksek Benliginizin rotanizi yönlendirmesine izin vermektir. Su anda zihin sizin rotanizi yönlendiremez, çünkü çok boyutlulukta fonksiyon görme yetenegine sahip degildir. Sadece Yüksek Benlik veya BEN’IM Varligi bunu yapabilir. Zihnin Fonksiyonu Ruhun sundugu seylere uygun olarak seçimler yapmak ve önünüzde hangi yollarin açik oldugunu ayirt etmektir.


Sevgili Isik Ailesi, sizler ne kadar güçlü oldugunuzu ögrenirken, bu büyük kutsamalarin zamanidir. Bazen, güç basitçe salivererek ve birakarak ve Ruhun rehberiniz olmasina izin vererek deneyimlenir. Aslinda, bu 2010 yilinda, sonuçlara olan tüm beklentilerinize ve bagimliliklariniza meydan okunacak ve BEN’IM Varliginizin ve Ruhun size tam olarak arzu ettiginizi ve en yüksek hayriniz ve büyümeniz için olani aktaracagini bilerek, yasaminizda ortaya çikan seylere izin vermeniz için size meydan okunacak.


Sevgililer, Akis sürecinde, her zaman Sevgiye uyumlanmayi hatirlayin, çünkü Sevgi Ilahi Iradeyi ifade eder. Sevgiye çekilin ve Sevgiyi ifade edin. Sevginin olmadigi yerde, orada bulunmayin, kendinizi uzaklastirin ve Sevginin bulundugu yerlere ve insanlara gidin. Mücadele ve aci zamani sona erdi. Sevgiye çekilin ve Sevginin rehberiniz olmasina ve sizi desteklemesine izin verin. Ve bilin ki siz Sevgi ve Destek sunarken, bunlar size geri dönecektir.


Sevgililer, daha önce söyledigimiz gibi, Simdiki anda, Simdide Yasayin. Geçmise veya gelecege tutunmaya çalisirsaniz, yönünüzü kaybedersiniz ve akistan ayrilirsiniz ve olaylar iyi gitmez. Eger Simdiki Anda Rahmet ile verilen seye odaklanirsaniz, Ilahi Irade ve Ilahi Rahmete uyumlanirsiniz ve Bolluk ve Sevinç deneyimlersiniz.


Ilahi Irade ile bu Hizlanmada ve Hizalanmada, yolunuz için gerekli olmayan her seyi salivereceksiniz ve Ruhsal Aileniz olanlara çekileceksiniz. Bu yil, Ruhsal Ailenizin kimler oldugunu gerçekten anlayacaksiniz. Isik Ailesinin ne anlama geldigini ve Ruhsal Aile ile birlik içinde ve tam uyanmis olmanin ne anlama geldigini gerçekten anlayacaksiniz. Bu harika bir kutsama olacak. Birlikte yaratmayi, birlikte oynamayi ve tam simdi Sevgi dolu Niyet ile Gezegenin gelecegini sekillendirmeyi ögreneceksiniz.


Sevgililer, bu yil tezahür ettirme yeteneklerinizi mükemmellestirmeyi ögreneceksiniz. Arzu ettiginiz ve istediginiz seyler büyük hizla size gelecek ve kabullenmeyi, bütünlestirmeyi ve arzuladiginiz her seyin hizlanmis yaratimina sükran ifade etmeyi ögreneceksiniz. Bu yil büyük ölçüde kutsanacaksiniz, ama 2010’un enerjisinin gücüyle basa çikmak için içsel kuvvet ve güven gerektirecek.


Ayrica bu zamanda birçok zorluklarin da olacagini söylüyoruz. Sizler Baris ve Bolluk yaratirken, saliverilmeleri ve Isiga dönüstürülebilmeleri için, Baris ve Bolluk olmayan her seye gögüs germeniz gerekecek. “Zor” durumlarinizin isik üstatliginizi sinamak için gelecegi görülebilir. Bu zamanlarda, gerçeginizi tasiyin ve kalbinizde Barisi tasiyin ve rehberlik isteyerek ve her seyin iyi olacagini bilerek kendi içsel Huzurunuzu tasimayi isteyerek bu durumlardan geçin.


Sevgililer, çatismanin oldugu yerde, birakin çözümler olsun, problemlerin oldugu yerde, birakin çözümler olsun. Zorluklarla karsilastiginiz yerlerde, her zaman ilgili herkesin en yüksek hayrini arayin.


Elmas Isigin tüm durumlara Mutlak Berrakligin Isigi ile akacagini hatirlayin. Simdi hiçbir sey Isiktan saklanamaz ve Gerçek, uyanmis olanlar ve kalpleri Barisa ve Gerçege açik olanlar tarafindan her zaman görülecek ve hissedilecektir. Bu da bir kutsamadir, çünkü yolunuz Isiga ve Pariltiya açik olacak ve Sevgiyle desteklenecek. Ve böylece, güçlü degisim ve hizlanmalari ile Ocak ayinda ilerlerken, sizlere Ilahi Içsel Varliginizin Rahmetini, Huzurunu, Sevgisini ve Gücünü diliyoruz!

Bu Tartışmalara Katılabilmek için Önce Grubun Üyesi Olmak Gerekir
SU PERİSİ
SU PERİSİ
çok mersi:)
5 Yıllar Önce
beyhanoz
beyhanoz
emeğine sağlık
5 Yıllar Önce