Uzaktan Eğitimler

Sitemizde belirtilen tüm reiki ve diğer enerji sistemleri eğitimleri/uyumlamaları uzaktan alınabilmektedir. Uzak şehirlerde veya yurt dışında yaşayanlar, iş yoğunluğu nedeniyle yerel çalışmalara katılamayanların sık tercih ettiği bir yöntem olan uzaktan eğitimler hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Uzaktan ve yerel çalışmalar arasındaki fark nedir?

Reiki ve diğer enerji sistemleri uyumlama dediğimiz halk arasında el vermek gibi algılanan bir teknik ile öğrenciye aktarılır. Bilimsel veriler ile de kanıtlandığı gibi enerji için bir mesafe yoktur. Bu yüzden eğitmen sizde enerjinin akmasını sağlayacak olan uyumlama işlemini farklı ülkede olsanızda aynı şekilde ve kalitede gerçekleştirebilir. Bu konuda Hakkımızda Ne Dediler? sayfamızdan bizden eğitim alanların yorumlarını okuyabilirsiniz. Yerel çalışmalar ile uzaktan arasındaki temel fark konuların aktarılmasında ortaya çıkar. Uzaktan eğitimlerde size Reiki ders notları gönderilir ve onu sizden okumanız istenir. Yerel çalışmalarda ise, ders notlarında bahsedilen tüm konular tek tek eğitmen tarafından eğitimde anlatılır. Yani en temel fark birinde eğitmen size tek tek anlatıp ders şeklinde eğitim verirken, diğerinde siz evinizde kitapçığı okuyarak öğreniyorsunuz. Ama tekrar üstünden geçmek gerekirse uyumlama denilen işlem her iki eğitimde de aynı şekilde işler. Bu konuda aklınıza takılan soruları aşağıdaki formu doldururken belirtirseniz eğitmenimiz bizzat size yardımcı olacaktır.

Eğer uzaktan uyumlamanın size uygun olmadığını düşünüyorsanız etkinlikler takvimimize bakarak size en uygun tarihli yerel çalışmamıza katılabilirsiniz.

Eğitim Fiyatları ve Ödeme Şekli Nedir?

İstediğiniz eğitimi/uyumlamayı belirlediyseniz bize aşağıdaki formu doldurarak ulaşın ve yol haritanızı birlikte çizelim. Fiyat bilgisini hangi eğitimi ve hangi seviyesini istediğinizde göre karşılıklı belirliyoruz. Ödeme şeklinde ise, Kredi kartı ile tek veya taksitli çekim ya da Eft/Havale şeklinde yapabiliyorsunuz.

{chronoforms5}uyumlamaall{/chronoforms5}